Strona główna » Aktualnosci » Konkurs Jamesa Dysona - spotkanie informacyjne 4.04.2024 r. o godz. 17.00 on-line

Szanowni Państwo,

4.04.2024 r. o godz. 17.00 w trybie on-line odbędzie się spotkanie pod patronatem Towarzystwa Naukowego Warszawskiego adresowane do Studentów Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkół Doktorskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie możliwości uczestniczenia w konkursie James Dysona.

Konkurs Nagroda Jamesa Dysona jest międzynarodowym konkursem w dziedzinie projektowania, która celebruje, stanowi zachętę i inspirację dla następnej generacji inżynierów, w tym inżynierów zaangażowanych w realizację projektów interdyscyplinarnych, w tym np. projektów medycznych. Prowadzi go Fundacja Jamesa Dysona, której misją jest zachęcanie młodych ludzi do pasjonowania się konstruowaniem.

Studenci oprócz wygrania znaczącej nagrody pieniężnej (151 400 złotych) mogą zyskać doświadczenie, zmierzyć się z wyzwaniami konstruowania, wzbudzić zainteresowanie, w tym także mediów, a także zdobyć szacunek rówieśników i zyskać pewność siebie, aby założyć własny biznes.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 17 lipca 2024 r.

W ramach spotkania będzie możliwość zadania pytań organizatorom konkursu oraz zapoznać się z doświadczeniem konkursowym studentów, którzy wygrali nie tylko edycję polską, ale także światową konkursu.

Serdecznie zapraszam

Dagmara Mirowska-Guzel

Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Towarzystwo Naukowe Warszawskie

Towarzystwo Naukowe Warszawskie zaprasza Cię na zaplanowane spotkanie Zoom.

Temat: Towarzystwo Naukowe Warszawskie

Czas: 4 kwi 2024 05:00 PM Warszawa