Strona główna » Aktualnosci Archiwum

Aby wyświetlić bieżące aktualności [kliknij tu]

Prof. Dario Braga University of Bologna - open lectures

Doctoral School of the Medical University of Warsaw invites to open lectures

Prof. Dario Braga

University of Bologna

Let's plan the research, so how to prepare the IRP / Zaplanujmy badania, czyli jak przygotować IPB?

Warsztaty realizowane w ramach projektu Krajowej Reprezentacji Doktorantów - Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość

Już 27 i 28 lutego odbędą się pierwsze warsztaty praktyczne online dla studentów zainteresowanych kształceniem w szkole doktorskiej, absolwentów oraz doktorantów pt. "Zaplanujmy badania, czyli jak przygotować IPB"?

Podczas warsztatów przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.

Zaproszenie dla doktorantów do udziału w Programie Mentoringowym Fundacji Innovations Hub

Dołącz do programu mentoringowego Innovations Hub 2024!

Chciałbyś/Chciałabyś wejść w świat startupów i stworzyć swój własny, innowacyjny biznes? A może masz pomysł na produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować polski sektor startupów, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nie musisz szukać dalej - dołącz do programu mentoringowego i stwórz swój własny startup.

ZAPROSZENIE ZUS - indywidualne konsultacje ze specjalistami

Szanowni Państwo

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym mają zaszczyt zaprosić wszystkie osoby zainteresowane (pracowników Szpitala i Uczelni oraz studentów) na indywidualne konsultacje ze specjalistami.

Tematyka spotkań obejmie następujące zagadnienia:

Konferencja Młodych Naukowców pt. ZAGADNIENIA I PROBLEMY BADAWCZE - WYZWANIA DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW - 1-29.02.2024.

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Słuchaczy Szkoły Doktorskiej z Państwa Uczelni na nową konferencję organizowaną w formie spotkań online.

Fundacja Stypendialna CMRSF otwiera Konkurs 2024

Inline image 1

CZESŁAW M. RODKIEWICZ SCHOLARSHIP FOUNDATION

Działająca od roku 1999 Fundacja oferuje jednorazowe bezzwrotne dofinansowanie polskich studentów doktorantów w celu ułatwienia im kontynuowania studiów.

Doktorat Wdrożeniowy - VII edycja

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło siódmą edycją programu „Doktorat wdrożeniowy”.

Przedmiotem programu jest tworzenie warunków do rozwoju współpracy podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzonej w ramach szkół doktorskich i polegającej na kształceniu doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami albo innymi podmiotami, której efektem będzie wdrażanie w tych podmiotach wyników prowadzonej przez doktorantów działalności naukowej.

Program składa się z modułów:

Nowa siedziba Działu

Uprzejmie informujemy, iż Dział Obsługi Rady ds. Nauki i Doktorantów znajduje się w budynku ZIAM przy ul. Żwirki i Wigury 81 (pokój nr 9).