Strona główna » Aktualnosci » 3 edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego

3 edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego

Zaproszenie na trzecią edycję Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego (International Summer School on Deep Learning, 6-10 lipca, 2020). 

W tym roku Szkole towarzyszyć będzie konferencja dotycząca sposobów wnioskowania z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze platformy dedykowane przetwarzaniu z wykorzystaniem głębokich sieci neuronowych oraz ich przykładowe praktyczne zastosowania. Dla uczestników Szkoły udział w konferencji jest bezpłatny. Oba wydarzenia będą miały miejsce na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w dniach 6-10 lipca 2020.

Podczas Szkoły będą mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji z czołowych, zagranicznych ośrodków badawczych, uczelni oraz międzynarodowych firm, m. in. New York University, University of Wisconsin-Madison, Stanford, Google, Amazon oraz Intel.

Planowane są również różne wydarzenia towarzyszące Szkole, podczas których uczestniczy będą mieli okazję poznać osobiście wszystkich prelegentów oraz innych entuzjastów sztucznej inteligencji.

Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 15 marca 2020, jednak zachęcamy do wcześniejszej rejestracji gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

załączniku ulotka z dodatkowymi informacjami na temat Szkoły oraz Konferencji. Zachęcamy również do odwiedzenia strony pod adresem http://2020.dl-lab.eu/.

Data wydarzenia: 
piątek, 21 luty, 2020 - 08