Strona główna » Aktualnosci » Konferencja "Jak zdobyć pierwszy grant - teoria i praktyka"

Konferencja "Jak zdobyć pierwszy grant - teoria i praktyka"

Serdecznie zapraszamy na Konferencję „Jak zdobyć pierwszy grant – teoria i praktyka”, która odbędzie się w dniu 23 października 2020 roku w godz. 11.00 – 13.00.

Pierwsza część konferencji obejmować będzie wystąpienia przedstawicieli prestiżowych instytucji finansujących badania naukowe i stypendia dla osób na wczesnym etapie kariery naukowej i studentów oraz wystąpienia beneficjentów grantów tych instytucji.

W drugiej części odbędzie się dyskusja panelowa zaproszonych gości z aktywnym udziałem uczestników konferencji.

Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej: stacjonarnie w Auli B (do wyczerpania limitu miejsc) oraz zdalnie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Konferencja odbędzie się tylko w formie zdalnej!

Dane spotkania online:

Topic: WUM Info Day

Time: Oct 23, 2020 11:00 Warsaw

Program:

11.00 – 11.10     Powitanie:
·         JM Rektor WUM, prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong
·         dr Grażyna Żebrowska, Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
·         dr dr Laura Bandura-Morgan, Narodowe Centrum Nauki

11.10 – 12.45     Oferta grantowa wybranych instytucji finansujących badania naukowe w Polsce:

11.10 – 11.30     Program „Diamentowy Grant” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW)
·         prof. dr hab. n. med. Piotr Pruszczyk, Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii WUM
·         Krzysztof Bartkowiak, I Wydział Lekarski WUM (laureat Diamentowego Grantu)