Strona główna » Aktualnosci » Uniwersytet Otwarty UW - zaproszenie do zgłaszania propozycji autorskich kursów

Uniwersytet Otwarty UW - zaproszenie do zgłaszania propozycji autorskich kursów

Uniwersytet Otwarty UW zaprasza do zgłaszania propozycji autorskich kursów na II trymestr roku akademickiego 2019/2020. W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto Wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13). 


Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 października 2019 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Za prowadzenie zajęć Wykładowcy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie, a także mają możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW, podnoszących kompetencje dydaktyczne.

Zajęcia mogą rozpoczynać się od 10 stycznia 2020 roku. Przy wyborze godzin zajęć proszę pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45 (w weekendy przez cały dzień).

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego: Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl
, tel. 22 55 21 527.

Data wydarzenia: 
środa, 9 Październik, 2019 - 08