Strona główna » Aktualnosci » Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

Samorząd Doktorantów IBIB PAN zaprosza doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”. Konferencja odbędzie się 8-ego maja 2020 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Prof. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.

Jest to pierwsza edycja tego typu wydarzenia, przeznaczona dla około 100 młodych naukowców chcących nie tylko zaprezentować wyniki swoich badań, ale również podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami. Konferencja będzie wydarzeniem o charakterze forum biomedycznego, dzięki czemu umożliwi jej uczestnikom nawiązanie dialogu naukowego oraz zagwarantuje przyszłą współpracę – na przykład w ramach zaplanowanego przez nas Internetowego Banku Informacji Biomedycznej.

Serdecznie zachęcamy doktorantów do rejestracji na konferencję. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu w mediach społecznościowych oraz strony internetowej (https://konferencja-ibib.wixsite.com/home). W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Komitet Organizacyjny I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców
"Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych"
konferencja@ibib.waw.pl
IBIB PAN, p. 301
ul. Księcia Trojdena 4
02-109 Warszawa
www.facebook.com/ibib.konf
www.intagram.com/ibib.konf

Data wydarzenia: 
środa, 11 Grudzień, 2019 - 09