Strona główna » Aktualnosci » Zaproszenie na VI Interdyscyplinarną Konferencję Psychologiczną "Burza Mózgów"

Zaproszenie na VI Interdyscyplinarną Konferencję Psychologiczną "Burza Mózgów"

Międzyuczelniane Koło Psychologii Klinicznej "Psyche", Instytut Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katedra i Klinika Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego pragną najserdeczniej zaprosić doktorantów do uczestniczenia w VI Interdyscyplinarnej Konferencji Psychologicznej "Burza Mózgów". Konferencja będzie miała miejsce 4 kwietnia br. w Szczecinie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Burza Mózgów jest cykliczną konferencją studencko-doktorancką, podczas której uczestnicy mogą zaprezentować wyniki swoich interdyscyplinarnych badań w formie wystąpień lub posterów. Każdego roku gościmy dziesiątki uczestników i słuchaczy z całej Polski.

Konferencja została objęta wieloma patronatami, m.in. Pracowni Testów Psychologicznych PTP, Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, PSSiAP Polska
i innych. Nasi Patroni są również fundatorami nagród dla najlepszych uczestników.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.BurzaUSZ.pl, a bieżące informacje dostępne są w wydarzeniu pod adresem https://www.facebook.com/events/576291636266179/.

Data wydarzenia: 
czwartek, 20 luty, 2020 - 12