Strona główna » Komunikaty Lista

Zaproszenie do udziału w konferencji "Nowe trendy w badaniach naukowych"

Zaproszenie na już trzecią edycję Konferencji dla Młodych Naukowców, nt. NOWE TRENDY W BADANIACH NAUKOWYCH - Wystąpienie Młodego Naukowca 26-28.02.2021.

Rekrutacja do 18.12.2020.
UWAGA: Konferencja organizowana jest za pośrednictwem INTERNETU.
Niski koszt / nawet trzy referaty / nowe wyzwanie / doskonalenie wystąpień.

Nabór wniosków o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi nabór na wnioski o stypendia dla wybitnych młodych naukowców.

Zaproszenie na XVII Konferencję "Profilaktyka w Medycynie"

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich Studentów i Doktorantów do czynnego udziału w XVII konferencji ,,PROFILAKTYKA W MEDYCYNIE”, która odbędzie się 23.10.2020 w Auli im. Prof. W. Zahorskiego (Katowice-Ligota ul. Medyków 18).

Konferencję organizuje Katedra i Klinika Kardiologii SUM w Górnośląskim Centrum Medycznym oraz Rada Samorządu Doktorantów SUM.

Wszelkie informacje dotyczące konferencji będą zamieszczone na stronie http://doktoranci.sum.edu.pl/

Nabór wniosków w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy”

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat naboru wniosków w ramach programu "Doktorat wdrożeniowy".

Informacja na temat pracy Biura Szkoły Doktorskiej

Uprzejmie informujemy, że w związku z Zarządzeniem nr 62/2020 Rektora WUM Biuro Szkoły Doktorskiej pracuje zdalnie.

Wobec tego prosimy o kontaktowanie się z Biurem mailowo na adresy szkoladoktorska@wum.edu.pl, joanna.pilarska@wum.edu.pl oraz barbara.kobylanska@wum.edu.pl lub telefonicznie w godzinach 8:00 - 16:00 pod numerami (22) 57 20 479 oraz (22) 57 20 847.

3 edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego

Zaproszenie na trzecią edycję Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego (International Summer School on Deep Learning, 6-10 lipca, 2020).

Zaproszenie na VI Interdyscyplinarną Konferencję Psychologiczną "Burza Mózgów"

Międzyuczelniane Koło Psychologii Klinicznej "Psyche", Instytut Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katedra i Klinika Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego pragną najserdeczniej zaprosić doktorantów do uczestniczenia w VI Interdyscyplinarnej Konferencji Psychologicznej "Burza Mózgów". Konferencja będzie miała miejsce 4 kwietnia br. w Szczecinie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zaproszenie na XIV Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 23 - 25 września 2020 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja pt. "Doskonal swoje prezentacje i wystąpienia".

Gówne cele konferencji to:

- zaprezentowanie własnej pracy naukowej - 2 WYSTĄPIENIA,

- trening wystąpień z naszym wsparciem,

- NISKI KOSZT udziału w konferencji.

Zplanowane terminy:

Gdańsk 14.03.2020

Katowice 21.03.2020

Lublin 29.03.2020

Poznań 4.04.2020

Wrocław 5.04.2020

Ta nowa konferencja to TRENING wystąpień publicznych oraz wymiana doświadczeń naukowych i zawodowych.

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

Samorząd Doktorantów IBIB PAN zaprosza doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”. Konferencja odbędzie się 8-ego maja 2020 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Prof. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.